Dnia 11.01.2017 r. uczestniczyliśmy w spotkaniu seniorów zorganizowanym w klubie Zenit przy ul. Mieszka I w Białymstoku.

Dzięki uprzejmości kierownictwa klubu mogliśmy przedstawić naszą Fundację oraz nasz pierwszy projekt - Podlaska Karta Razem Raźniej. Nasze wystąpienie spotkało się z dużym entuzjazmem, pojawiło się wiele pytań. Każdy z uczestników otrzymał materiały informacyjne.

Takie spotkania dają nam możliwość bezpośrednich rozmów, pozwalają nam na bliższe poznanie oczekiwań i potrzeb naszych podopiecznych i jednocześnie motywują do dalszego działania i utwierdzają nas w przekonaniu, że działamy w słusznej sprawie.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, mamy nadzieję, że niebawem będzie kolejna okazja do spotkań, a grono osób zainteresowanych współpracą z naszą Fundacją będzie się powiększać. Zapraszamy wszystkie kluby seniora do współpracy.