Dnia 24 stycznia zostaliśmy zaproszeni na spotkanie przez Stowarzyszenie Pomocy Niesłyszącym „MIG-iem”, które działa na rzecz osób niedosłyszących i niesłyszących.

Przestawiliśmy Fundację RR-Razem Raźniej, nasze cele i plany dotyczące działań na rzecz osób niepełnosprawnych.

W porozumiewaniu się z osobami niesłyszącymi pomagała nam Pani Joanna, tłumacząc nasze słowa na język migowy. Po przedstawieniu naszej Fundacji odpowiadaliśmy na pytania obecnych na spotkaniu. Część osób zdecydowała się na złożenie wniosku o wydanie Podlaskiej Karty Razem Raźniej.

Serdecznie dziękujemy za bardzo ciepłe przyjęcie. Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy kontynuować współpracę razem działając na rzecz naszych podopiecznych.